Aktorzy

Chętnie zapoznamy się z Twoim zgłoszeniem!
Możesz przesłać do nas  zdjęcia, demo, mp3 oraz linki do filmów z Twoimm udziałem. 
Poniższy formularz skierowany jest do aktorów zawodowych, studentów szkół aktorskich oraz do aktorów niezawodowych, z ciekawym dorobkiem artystycznym. 

Wysłanie zgłoszenia poprzez poniższy formularz lub na e-mail: casting@acordeon.pl oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji  do filmów i reklam, prowadzonych przez Agencję Acordeon. Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Agencja Acordeon z siedzibą w Warszawie, ul. Kierbedzia 4. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie wysyłał swojego zgłoszenia.

  1. KLIKNIJ i dołącz pliki (max. wielkość wiadomości 25 MB, nie więcej niż 15 plików)

Jeśli masz problemy z wysłaniem aplikacji przez formularz, spróbuj na e-mail: casting@acordeon.pl lub zadzwoń do nas.

Copyright © Agencja Artystyczna Acordeon.  Wszystkie prawa do zdjęć i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody Agencji Artystycznej Acordeon jest zabronione.