Aktualności

Koniec zdjęć do "Obcego Nieba"

2014-10-20
Niedawno padł ostatni klaps na planie filmu fabularnego Obce Niebo w reżyserii Dariusza Gajewskiego. W tej interesującej produkcji polsko-szwedzkiej udział wzięli także epizodyści oraz statyści z naszej Agencji. 
Na potrzeby  filmu zorganizowaliśmy w naszym studiu castingi dla osób szwedzkojęzycznych oraz dla osób o egzotycznej urodzie. Poszukiwania zakończyły się pełnym sukcesem – podczas naszych kilkunastu dni zdjęciowych, na planie pojawiły się zarówno osoby mówiące po szwedzku, jak 
i obcokrajowcy z różnych zakątków świata. 
Nasi epizodyści i statyści przenieśli się z głównymi bohaterami m.in. do szwedzkiej szkoły, na osiedle imigrantów, uczestniczyli również w przyjęciu urodzinowym głównej bohaterki oraz znaleźli się na raucie szwedzkiego środowiska prawniczego. Kilku epizodystów mówiących po szwedzku brało także udział w zdjęciach, dla których wdzięcznym tłem były małe nadbałtyckie miejscowości.
Wszystkim statystom i epizodystom, którzy wzięli udział w filmie i tym samym przyczynili się 
do stworzenia na planie skandynawskiej atmosfery,  serdecznie dziękujemy! 
Zobacz pozostałe wpisy

Copyright © Agencja Artystyczna Acordeon.  Wszystkie prawa do zdjęć i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody Agencji Artystycznej Acordeon jest zabronione.