Aktualności

Konwój

Zimowe nowości

2015-12-17

Za nami połowa grudnia i świąteczne szaleństwo czuć już w powietrzu (a także widać w galeriach handowych)  :)

Ale zanim zupełnie pochłonie Was poszukiwanie idealnych prezentów i  przedświąteczne porządki, zerknijcie na to, co działo się u nas w ostatnim czasie.

Jeszcze w listopadzie nasi statyści wzięli udział w zdjęciach do filmu „Konwój”.  Poszczególne sceny kręcono w zakładzie karnym, co na pewno było wydarzeniem zapadającym w pamięć.

Ponadto nasi statyści wcielili się w gości imprezy karnawałowej na planie jednej z reklam telewizji cyfrowych, a Paweł i Asia wystąpili tam w charakterze epizodystów.

Nasi statystujący podopieczni pojawili się również w kilkunastu reklamach branży spożywczej, telekomunikacyjnej i bankowej.

Aktorzy i epizodyści także nie narzekali na brak zajęć - Nasanbaayar wcielił się w azjatyckiego biznesmena promującego polską żywność w międzynarodowym projekcie, Konrad wystąpił w reklamie Tyskie, Karola i Adelę możecie zobaczyć w świątecznej reklamie Tymbark, Paweł wziął udział w projekcie dla Kinder Bueno,  a Iza w kampanii dla jednej ze znanych sieci drogerii.

O naszych dziecięcych aktorach też nie zapominamy :) Julka i Hubert wygrali casting do reklamy topowej dziecięcej marki, Michał i Zuzia wystąpili w reklamie słodkości, kilkoro dzieci z naszej agencji statystowało również w serialu „Druga szansa”.

Natomiast nasi hand modele użyczyli  swoich dłoni m.in. w reklamie Pur, T-mobile, Tesco czy Costa Coffee.

Do zobaczenia przy kolejnych projektach!

Zobacz pozostałe wpisy

Copyright © Agencja Artystyczna Acordeon.  Wszystkie prawa do zdjęć i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody Agencji Artystycznej Acordeon jest zabronione.