Formularz Polityka Prywatności

Informacja o ochronie danych osobowych

W związku ze zmianą przepisów o ochronie danych danych osobowych, do dalszej wspołpracy potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Acordeon Ewa Armiak z siedzibą w Warszawie przy ul. Kierbedzia 4 o numerze identyfikacyjnym NIP: 759-146-19-59 oraz jej partnerów handlowych (studia filmowe i fotograficzne) w celu świadczenia usług tj. realizacji obecnych i przyszłych projektów filmowych i fotograficznych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dane, których zgoda dotyczy to:

imię, nazwisko, data  urodzenia,  adres zamieszkania, dane antropomorficzne (wymiary), numer PESEL lub numer dokumentu stwierdzającego tożsamość, numeru telefonu, adres e-mail, wizerunek w postaci zdjęć oraz filmów.

Administratorem danych osobowych  jest Acordeon Ewa Armiak z siedzibą w Warszawie przy ul. Kierbedzia 4 o numerze identyfikacyjnym NIP: 759-146-19-59.

Przekazanie danych partnerom handlowym jest konieczne w celu realizacji usługi. Jeśli dane zostały zawarte w umowie dotyczącej udziału w filmie/reklamie jako partner handlowy rozumiany jest Producent ujęty w umowie i inne osoby biorące udział w realizacji filmu opisanego w umowie. Przekazywane są tylko takie dane, które są konieczne do zrealizowania usługi.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi.

Dane będą przetwarzane przez okres trwania współpracy z agencją Acordeon Ewa Armiak a po jej zakończeniu przez okres niezbędny do wypełnienia obowiązku prawnego Administratora (np. wynikającego z przepisów podatkowych lub rachunkowych)

Dane osobowe nie będą wykorzystywane do otrzymywania informacji handlowej i marketingowej nie związanej z działalnością Administratora.

Prawa osoby, której dane dotyczą:

1. Prawo dostępu do swoich danych w celu ich sprostowania.
2. Prawo żądania od Administratora usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania ze względu na szczególną sytuację.
3. Prawo wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania danych przed jej wycofaniem.

Od dnia 25.05.2018r.  prawa wymienione w punktach 1-3 będzie można zrealizować przez kontakt drogą mailową na adres: dane@acordeon.pl. W przypadku przetwarzania danych niezgodnie z prawem, przysługuje Cii prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych

 

Jeśli akceptujesz powyższe warunki i zgadzasz się z zamieszczoną  tutaj  Polityką Prywatności Agencji Acordeon prosimy o wypełnienie formularza obok.

 

Dziękujemy za współpracę
Do zobaczenia na planie!

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Copyright © Agencja Artystyczna Acordeon.  Wszystkie prawa do zdjęć i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody Agencji Artystycznej Acordeon jest zabronione.