Studio Castingowe

Realizujemy castingi do reklam, seriali i produkcji fabularnych począwszy od rejestracji materiału przez operatora na profesjonalnym sprzęcie Canon, aż po przekazanie zmontowanego materiału. Całość spinamy przejrzystą, interaktywną listą castingową wraz ze zdjęciami uczestników castingu. Materiał z castingu montujemy w czasie rzeczywistym, na profesjonalnym sprzęcie postprodukcyjnym. Dzięki temu materiał otrzymasz tuż po zakończeniu castingu, a dodatkowo w czasie trwania castingu będziesz mieć dostęp online do gotowych materiałów castingowych.
Studio podzieliliśmy na dwie części, które w zależności od potrzeb mogą stać się całością i pozwalają na bezpośredni kontakt z osobami w części przesłuchań lub też śledzenie castingu na drugim podglądzie reżyserskim z perspektywy wygodnej kanapy – za zamkniętymi drzwiami – co daje możliwość swobodnego dzielenia się uwagami na temat uczestników castingu. Do każdej części studia jest osobne wejście.
Do studia przynależy także poczekalnia oraz garderoba z dwoma stanowiskami do charakteryzacji. Tutaj można zorganizować miary kostiumów, próby charakteryzatorskie lub poprawić makijaż przed wejściem na casting.

Powierzchnia całkowita:115 m2, wysokość 2,8 m2 studio: 68 m2 | garderoba i makeup: 12 m2  | poczekalnia: 35 m2 
Klimatyzacja, WiFi,  bar restauracyjny na terenie obiektu serwujący ciepłe posiłki. 
Sprzęt: Kamera Canon XA20, kamera Canon Legria HF20, Aparaty Canon EOS (60d, 5d MarkII), dwa niezależne podglądy reżyserskie Full Hd  (21’’ i 32’’), oświetlenie stałe i fotograficzne (lampy błyskowe) + softboxy, niezależny mikrofon Rode NTG-2, sprzęt nagłośnieniowy Denon, statywy, blendy, ramie fotograficzne etc

      Rezerwacja studia i pytania:
      
+ 48 600 766 269  ::  dariuszarmiak@acordeon.pl

 

      

 

            Zapraszamy na stronę studia

 

Copyright © Agencja Artystyczna Acordeon.  Wszystkie prawa do zdjęć i tekstów zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody Agencji Artystycznej Acordeon jest zabronione.